Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehetett ez?

Melyik film lehetett ez?

Figyelt kérdés
Elég régen láttam.Nem egy híres film volt. Egy járvány kitöréséről szólt.Arra már nem emlékszem,hogy a szóban forgó vírus,hogyan szabadult el,mesterséges úton állították elő vagy természetes úton fertőződött meg az első beteg.De az rémlik,hogy valamilyen kis mexikói faluban kezdődött az egész ahol indiánok éltek ha jól rémlik. Volt egy mexikói lány,(14-16 év körüli) aki elindult ebből a faluból,azt hiszem az Egyesült Államokba akart eljutni,hogy ott dolgozzon.Ez a lány is megfertőződött és vírushordozó lett.Végigjárva az országot sok embert megfertőzött akik belehaltak.Járványügyi szakemberek mentek oda ,hogy kiderítsék,honnan ered a vírus és,hogy lehet gyógyítani.A legvégén emlékszem,hogy megtalálják ezt a fiatal lányt aki Amerika felé tart egy busszal és már rosszul van,láza van.émelyeg és mondja neki egy orvos csaj,hogy régóta keresik és segítenek rajta.
2018. aug. 15. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipp:


Víruscsapda (Carriers, 2009).


https://www.youtube.com/watch?v=--SYBQiHW8E


Ha nem ez az akkor kb. mikori film?

2018. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet de sajnos nem ez.Én a 2000-es évek közepén láttam,a film a 2000-es évek elején vagy a 90-es évek végén készülhetett.Nem horror volt.Sima katasztrófafilm jellegű. :)
2018. szept. 21. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!