Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mijazaki Hajao mivel készíti...

Mijazaki Hajao mivel készíti a filmjeit, hogyan kell anime filmet készíteni házilag?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne és nagyon meg köszöném :D
2010. jún. 20. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Képkockánként megrajzolják a filmet, majd minden rajzot lefotóznak.

24 kép jut egy másodpercre.

Kellékek:

-Fényképezőgép állvánnyal

-Papír

-Ceruza

2010. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hello, hát olyat, mint Miyazaki Hayao animációi, egyedül biztos nem fogsz tudni csinálni, mivel azok stúdiómunkák. Már úgy értem, hogy megrajzolják, ehhez van egy rakás szakember, kihúzzák, ehhez van egy másik rakat ember, kifestik, vágják, ez mind külön embercsapat.

De van egy program - ami szerintem béna, ha nem vagy járatos animációs mozgásokban. Anime Studio pro 5. Tulajdonképpen animációkészítésre van kitalálva. De ha igényesebbet akarsz, akkor megrajzolod kézzel vagy digitális táblán a kulcsokat és a fázisokat, kiszínezed mondjuk PS-ben, és Premiere-ben összevágod.

2010. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vágom kösz a válaszokat

Tudjátok nekem a példaképem Mijazaki Hajao remélem hogy még csinálni fog rajzfilmeket , nem tudjátok, hogy valamikor nem-e fog egy uj filmet ki adni?

Egyszerüen fantasztikus filmeket csinál japánban ö a leghíresebb és a legjobb rendező, de mostanában már nem csinál filmeket legalább már 2 éve nem csinált sajnos :(

2010. jún. 20. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Imádom Miyazakit, minden filmje meg is van, sőt, még a videóklipp is, amit ő írt: http://www.youtube.com/watch?v=1zY-e0wHBo4

Nálunk még a legutolsó filmjét, a Ponyo-t sem mutatták még be, de remélem, hogy készít még filmeket a Mester :)

2010. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem hogy készít még filmeket :DDD egyik állmom hogy találkozak velle.
2010. jún. 22. 09:53
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem hogy lesz a chihironak második része én nagyon remélem hogy lesz második része nagyon örülnék nekki.
2010. jún. 22. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!