Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyes animéket miért nem...

Egyes animéket miért nem lehet sötét szobába nézni, és közel ülni a Tvhez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol hallottad ezt?Szerintem marhaság, bár lehet a gyors effektekre gondoltak?Mondjuk egy verekedős résznél a szemed eléggé sokkot kap ha közel vagy:)
2010. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát a kilarinál szokta mondani. xDez jó!:D
2010. jún. 19. 22:36
 3/3 anonim válasza:

nekem például van egy enyhe epilepszia hajlamom.

nekem nem okoz gondot, de úgy tudom, hogy akinek erősebb hajlama van, az akár epilepsziás rohamot is kaphat a gyorsan váltakozó erős és gyenge fényektől, és még sok mástól is!


én például nem tudok számítógépen FPS, belülről nézős lövöldőzös játékokat játszani, mert egyszerűen 3 perc után erős hányingert és fejfájást kapok tőle.


A barátnőmnek is van ilyen problémája, neki valószínűleg kicsit erősebb, ő attól is rosszul lesz, ha egy sötét szobában ég a kislámpa. Ez más számára hangulatvilágítás, számára egyszerűen fizikai rosszullétet okoz.

(Ebből egyébként nagyon sok félreértés tud adódni.)

Ő nagyon szeret animét nézni, de mindig felkapcsolt villannyal nézi, és azt sem szereti, ha teljes képernyőre tesszük, hanem ha kisebb, azt szereti.


Volt egy "teljesen" epilepsziás ismerősöm is, bár én soha nem láttam olyan állapotban, a családja mesélte, hogy ő időnként tényleg epilepsziás rohamot kapott, nem feltétlenül a tévétől, és az elég szörnyű és persze veszélyes is.

2010. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!