Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szólt a Westworld...

Miről szólt a Westworld második évada?

Figyelt kérdés
Nem nagyon állt össze a kép a 10. rész végére sem. Akkor most mi van? És mi volt ez a Williames rész? Az a jövőben volt?

2018. jún. 27. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2 fő szálra oszlik. Spoiler: Dolores istent játszik, és vérfürdőbe kezd, Maeve pedig felfedezi önmagát, hogy mire képes, keresi a lányát.
2018. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
William igen, a múltban volt. Doloresnek visszatértek az emlékei, de mivel eddig nem voltak neki, azt hitte, tegnap történt, összefolyt neki a jelennel.
2018. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Köszi, a spoilert, legalább nem kell végigszenvedni :D


Az elsőhöz képes unalmas, értelmetlen hülyeség. :(

2018. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah, amúgy nem olyan nagy spoilert. Első részben kiderül, a william szál meg már az első évadban.
2018. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok gyökerek... nem értem miről szól ez a szr, mondjátok meg inkább. Féregfark
2018. jún. 29. 00:34
 6/9 Roadkill ***** válasza:
44%
Lehet nem neked való ez a sorozat ha nem értetted meg.Amúgy lehetne szebben is beszélni,kérem szépen.
2018. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látom a te agyiszinted is egyenlő a nullával, mivel neked is nehezedre esett volna válaszolni a kérdésre, ha már annyira okoska vagy, hogy te megértetted. :)
2018. júl. 24. 00:19
 8/9 anonim válasza:

Kedves roadkill!

Lehet nem neked valo ez a forum ha nem birod megallni, hogy ne pofazz hulyesegeket :) amugy meg lehet helyesen irni, sot meg szepen, sot nem is muszaj megszólalni de neked meg megis belsar folyik a szadbol feleslegesen ;)

Ha ennyire high entellektuel vagy, akar le is irhattad volna a valaszt, de megse azt valasztottad, de grat hogy ennyire megy a westworld vagany gyerek vagy csajoknak bejon na csa

2018. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Roadkill ***** válasza:
Elnézést emberek hogy ekkora felháborodást keltettem,ne haragudjatok.Én meg leszartam a sorozatot és nem figyeltem a 2. évadot és ezért nem tudtam válaszolni a kérdésre csak szólni akartam hogy ne káromkodjon a kérdező,tényleg ne haragudjatok,na Sziasztok.
2018. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!