Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Újholdban ez most baki...

Az Újholdban ez most baki vagy csak lemaradtam valamiről?

Figyelt kérdés
Ugye a vámpírok legfontosabb szabálya,hogy nem fedhetik fel létezésüket az emberek elött,mert akkor a "Volturik" megölik őket.Akkor az miért nem volt baj,hogy Bella tudott róluk?Vagy csak lemaradtam róla?
2010. jún. 16. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastad a könyveket? Bár talán a filmbe is benne van. A lényeg az, hogy Bellának ugye nem tudnak a fejébe turkálni, nem hatnak rá mások képességei stb, ezért értékesnek tartják. Felajánlják neki, hogy átváltoztatják és megkérik, hogy csatlakozzon hozzájuk, de ő nemet mondd. Ekkor meg akarják ölni, benne is van a filmbe, ezért fogják le Edwardot és Alice-t. Aztán Alice közbeszól, hogy ő maga fogja átváltoztatni Bellát és így adnak időt neki...
2010. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát az is baj volt, hogy tudott róluk, de mivel látták, hogy ő is egy lesz közülük, ezért nem bántottak és közölték velük, hogy egy adott időn belül majd meglátogatják őket és megbizonyosodnak arról, hogy megtartották e a szavukat és átváltoztatták e Bellát.
2010. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
XD ez már fáj
2010. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Breaking Dawn-ban el is jönnek értük,mert kellenek nekik olyanok,akiknek különös képességük van,és meg is akarnak bizonyosodni arról,hogy Bella már vámpír.De Cullenék azt hitték,Renesmee-ért jönnek,ami részben igaz is:)
2010. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó,ezt tudtam,csak arra gondoltam,ha a Volturik olyan nagy hatalommal bírnak,már tudtak erről elöbb is,a képességeiről pedig csak az Újholdban bizonyosodtak meg.Csak ezért a kérdés!
2010. jún. 16. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!