Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe, mely...

Efg kérdése:

Mi lehet a film címe, mely egy nevelőintézetről/gyermekotthonról szól?

Figyelt kérdés

Egy - emlékeim szerint - magyar gyártású, gyermekotthonról/nevelőintézetről szóló filmet keresek, ami - ha jól emlékszem - a kommunizmus idejében játszódok, kb. a II. világháború lezárulása után. Egy kisfiú kerül be, aki a borzalmas állapotok miatt több társával megszökik, majd a befagyott folyón a szökés közben nem mindegyikőjüknek sikerül átkelni. Ha jól emlékszem a végén elkapják őket, és büntetésből a kisfiút - a bántalmazáson túl - egy szigorúbb intézetbe helyezik, akit végül vasúton szállítanak oda.

Régebben láttam, csak a cím nem rémlik már. Minden segítséget köszönök előre is!



2018. ápr. 30. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem az a film, amiben a főszereplő fiút nevelőapa a falhoz vágja és attól kap értelmi sérülést? Erről a leírásról bejöttek nekem összefüggő képek és én azt keresném, de szintén semmit nem tudok róla. :/
2018. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Juuj ezt a filmet tegnapelőtt néztem. Az a címe hogy Torzók :)
2019. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!