Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen codec kell ahhoz hogy...

Milyen codec kell ahhoz hogy a letöltött filmet meg tudjam nézni és ne csak a hangját halljam? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem az egek urát. Kicsomagoltam a rar fájlt és avi lett belőle amit elvileg lejátszik a windows media player de nekem csak a hangot játsza és nincs hozzá kép. Azt írja hogy valami codec kell hozzá vagy én nem tudom hogy mi. SEGÍTSÉG
2010. jún. 12. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
k-lite codec pack
2010. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak letöltöm és ennyi? működni fog? mert nekem a gépem kiírta hogy ezek a codec-ek vírusosak ezért félek tőlük egy kicsit:S
2010. jún. 14. 20:35
 3/5 anonim válasza:
NE HASZNÁLJ WINDOWS MEDIA PLAYER-t mert az egy s z a r .inkább Media Player Classic vagy Bs-Player. ezek még a feliratot is kezelik. és egyszerű állítani rajtuk ha késik a felirat vagy valami.
2010. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne használj kodeket, és főleg Médiaplayert sem.


Itt egy kis progi, ez mindet lejátszik, nem kell hozzá semmi.

Én is ezt használom, a tv tunert is kezeli.


[link]

2010. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azta de jó vagy:) köszi szépen:) mindent megoldottál, nagyon örülük neki.
2010. jún. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!