Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az első "Fate/"?

Melyik az első "Fate/"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy anime fan sőt nem is szoktam nézni, de már jó pár ismerősömtől hallottam hogy milyen jó a "fate" széria, a cselekmény szálak meg minden.. El is határoztam magamat hogy nézni fogom de ahogy be írtam ki dobot egy csomót! Persze nem vártam hogy 1. lesz csak hisz, széria de akkor is, nagyon zavaros néztem párat(csak képekről hátha el találom, de valami nagyon furcsaságokat találta! :D) és egyik se jött be.. Mármint találgatások! :D Szóval melyik az első? A Fate/Zero, Fate/Stay Night, Fate/Apocrypha? Úgy értem hogy tőrténetileg, hogy lehessen követni a fonalat, hogy honnan kezdődik, meg ilyenek.. na szóval értitek! :D Előre is köszi a segítséget!

#Fate/Zero #Fate #Fate/Apocrypha #Fates #melyikelső?
2018. ápr. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Fate/Stay Night


De inkább olvasd el a VN-t, mert az animére a "kalap trágya" jelző is túlértékelést fejez ki.

2018. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mondom én ebbe nem vagyok jártas, de akkor utána nézek!
2018. ápr. 10. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Megjelenési sorrend:


F/SN (régi Deen sorozat)

F/SN UBW film

F/Z (a Stay Night elõzménye)

F/SN UBW sorozat

GrandOrder,Apocrypha, Extra

F/SN Heaven's Feel filmtrilógia (most készül)


Történetileg a Zero van legkorábban, utána az F/SN 3 szála (Fate, UBW, Heavens Feel), ezek alternatív verziói ugyanannak a történetnek, más irányba megy a sztori.

A többi meg spinoff, nem illeszkednek a többihez. (Nagyon rosszak is egyébként)


Személy szerint az UBW sorozatot és a Zerot javaslom megnézésre.

A VN nekem nem tetszett jobban mint a feldolgozásai (Heaven's Feel az egyetlen szál amit nem vittem ki), Nasu írói hibái mégjobban kijönnek benne és valahogy nem tudott lekötni.

2018. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha időrendi sorrendben megyünk:

F/Apocrypha

F/Zero

F/Stay Night

Ennek 3 különböző törtenetszála van

SN

SN-Unlimited Blade Works

SN-Heaven's Feel

F/Kaleid

2018. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Miért kezdene valaki az Apocrypha-val?? Egyik legsz*rabb Fate szerintem, még kezdésnek is rossz..
2021. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!