Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nézi a Barátok Köztök az...

Aki nézi a Barátok Köztök az csak simán IGÉNYTELEN vagy nem érdekli hogy ilyen gyenge a színészi játék?

Figyelt kérdés

sosem értettem ,meg amikor a nagymamám bekapcsolja [volume 150:D] és nézi ,és úgy tud izgulni én meg röhögök ,hogy milyen szánalmas ez a sorozat


mit gondoltok?


2010. jún. 11. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is nézem. Pedig szar, ez tény. De már megszoktam, hiányzik ha nem nézem. :D


Pl. minden részben van olyan, hogy beszélgetnek ketten, aztán az egyik ábrándozik, a másik meg mondja, hogy "nem is figyelsz rám". Vicc az egész, komolyan. :D

2010. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
te is vicces vagy ,ha így teszel , bocsi:)
2010. jún. 11. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak simán igénytelen vagyok mert engem a történtek érdekelnek.De én már leszoktam a Barátok közt-ről...
2010. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kikapcsol egy fárasztó nap után Nem kell rajta gondolkodni
2010. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azért nézi mindenki mert bele tudja élni magát és megtalálja a hozzá illő egyéniséget és kiváncsi rá ,hogy mi fog vele történni.
2010. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdező akkor még szerencsés ember,mert az én nagymamám a "jóban rosszban"-t nézi hasonló lelkesedéssel,pedig az még a BK-nál is igénytelenebb szutyok!
2010. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
08:31 az én nagymamám mind2-t :D:D:D:D
2010. jún. 12. 09:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kérdező tanúsíthatna egy kicsit nagyobb tiszteletet a nagyanyja iránt... Na de aki bunkónak született az az is marad.
2010. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a nagymamájával tiszteletlen, hanem ezzel a fos sorozattal szemben.


"Azért ***nézi mindenki*** mert bele tudja élni magát és megtalálja a hozzá illő egyéniséget és kiváncsi rá ,hogy mi fog vele történni."

Hát elmondanám, hogy nem mindenki nézi, mert vannak igényesebb sorozatok is. Sőt, ennél csak igényesebbek vannak.


Nézzetek mást, ne ezt a sz@rt.

2010. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!