Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Visszajön a Magdi anyus a...

Visszajön a Magdi anyus a BarátokKöztbe. Neked mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szellemként...

ennél nincs lejjebb

2010. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Feltámad az öreglány?
2010. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség,ettől nagyobb hülyeséget ki sem találhattak volna,már ezen a sorozaton is látszik ,hogy nem tudják mit kezdjenek vele.
2010. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne hülyeség? Klaudia férje(?) is visszajött egyszer szellemként segíteni Klaudiát. =)
2010. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Elég gáz, még csak most jöttetek rá, hogy ez egy szar, unalmas, önmagát ezerszer ismétlő f*szság. Már vagy 10 éve mindig ugyanazokat a történeteket lövik el csak más szereplőkkel. Pl: minden évben kiderűl, hogy valakinek van egy gyereke, vagy éppen más az egyik szülő, megcsalás-kibékülés, stb...

Ezt a nézhetetlenséget már rég bekellet volna fejezni.

Persze megértem én, hogy nézitek megszokásból, én is sokáig néztem(sajnos)mert már megszoktam. De egyszer gondoltam egyet minek nézzem, ha nem élvezem és így abba is hagytam(kb. már fél éve).Viszont akik szeretik, ezt tartják kedvenc sorozatuknak azokat nagyon sajnálom.

2010. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13:06 vagyok megint,azt nem láttam de akkor még nagyobb hülyeség,az ilyen reális sorozatoknál az ilyen misztikumos csavart beleépíteni,kiábrándultam anno a Dallasból is mikor Pamela felébredt,majd mikor Jockynak egy angyal mutatta meg mi lett volna meg sem születik.Ja meg még egyszer volt az Imi de javu -je ami szintén nem tetszett.Nekem tetszenek filmekben a szellemes,misztikus dolgok,de nem egy ilyen sorozatban .
2010. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat a valaszolok tobbsege azt mindja hogy hulyeseg es en i eggyettertek veluk.A Bk mar nagyon unalmas tennenek be valami mas sorozatot; utalom az osszes szereplot nem is IGAZISZINESZEK!!! MEG JATSZANI SE TUDNAK ES MEG OK AZ RTL KLUB SZTARJAI.....
2010. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
17:22nek igaza van:D
2010. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóban rosszban egy fokkal értelmesebb..nem sokkal..de azért nézhető
2010. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!