Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani (lehet...

Tudnátok mondani (lehet angol, vagy szinkronos) fantasy-kat?

Figyelt kérdés

Olyan filmekre gondolok, mint a Harry Potter, Gyűrűk ura, Narnia Krónikái, Az arany iránytű, vagy éppen a World of warcraft - csak ugye ezeket már többször megnéztem. Tehát ezeken kívül. (A Hobbit annyira nem érdekel, DE ha valaki mégis külön ajánlja, akkor megnézem - korábban elkezdtem, de egyszerűen ragadt le a szemem, szóval azóta sem néztem meg.)


Köszönöm előre is.



2018. márc. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Csontváros, Az útvesztő
2018. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem film ,hanem sorozat (Game of Thrones) trónok harca című sorzat . Hidd el ha elkezded képtelen leszel abba hagyni !
2018. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , még annyit hogy a Gyűrűk ura színvonalát üti meg leginkább ami szerintem a fantasy történelmébe nagy szó, szóval csak ajánlani tudom!
2018. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Percy Jackson filmek (nekem őszintén annyira nem tetszettek, de sokan szeretik)
2018. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A Trónok harcát nem szeretném nézni. Elkezdtem, de nekem sajnos az jött le belőle, hogy a készítők bizarr szexuális dolgokkal akarják megfogni a nézőket. (Ez egyébként nagyon csalódottá tett, mert amikor anno pár éve beharangozták, nagyon vártam.) Én jobban szeretek olyan filmeket/sorozatokat nézni, amiknek a sztorija a lényeg.

2018. márc. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!