Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók: lenne pár kérdésem?

Vámpírnaplók: lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Én csak most néztem meg a második évadot és lenne pár kérdésem amit nem teljesen értek.

1.Caroline anyja miért utálja a vámpírokat?

2.Mi értelme volt Jenna halálának?

3.Ugye Damon azt akarta hogy Elena is vámpír legyen abban az esetben,ha a Klaussal levö dolgot nem élné túl.És ott egy vámpír szívott Elenából vért és Elena el is ájult.Hogy-hogy nem változott még át?

4.Jon Gilbert miért hal meg avagy mitől?

5.Hogyan lehet,hogy Anna és Vicky él? Mármint a második évad végén megjelentek.


Azt tudom,hogy ha egy vámpír szívébe döfik a kést,akkor meghal vagy ha nap éri gyűrű nélkül vagy ha tűz éri.Az ősi vámpíroknál ez nem működik.De Anna nem a tűzben halt meg?



2018. márc. 2. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert embertelen szörnyeknek tartja őket

2. A színésznő kiszállt a sorozatból

3. John mivel Elena apja, így oda tudta neki adni az életét. És ez megválaszolja a 4. kérdést is.

5. Nem élnek, ők szellemek, csak Jeramy látja őket, mert halott volt de felélesztették és ez következményekkel jár.

2018. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírom neked részletesebben imádon ezt a sorozatot nagyon izgalmas

1 Caroline anyja azért utálja a vámpírokat mert kis korától kezdve ezt nevelték bele , folyamatosan rém történeteket meséltek neki a szülei a vámpírokról . Ő volt a helyi seriff és ugyebár Forbs ,tehát Mistycfalls városának egyik alapítójának leszármazottja tehát tudott a vámpírok létezéséről .Majd ha tovább nézed látni fogod hogy az esetek 99% aban az emberek halálát vámpírok vagy természetfeletti lények (hibridek vérfarkasok ősiek vándorok vagy szirének eretnekek stb okozzák ) és neki lesz a feladata hogy ezeket a haláleseteket mindet eltusolja . Szóval ugy összességében ezek miat gyűlöli a vámpírokat .

2. A szinésznő valóban kiszállt a sorozatból , ezt a történetbe azzal indokolták hogy mivel átváltozott de nem ölt meg senkit ezért vámpírként a másik oldalon a lelke békére lelt.

3 Normális esetben igen Elena meghalt volna , de a mágiában léteznek kiskapuk ezt John Elena igazi apja jól tudta mert ő is alapító tag ezért Bonnie segítségével módot találnak arra hogy hogyan mentsék meg Elenát .Mivel Elena lelke tiszta volt ezért John feláldozhatta a saját életét azért hogy Elena vissza jöhessen az életbe.

5. Azért jelentek meg mert jeremy a hozzájuk fűződő érzelmi kötelék miatt ha rájuk gondol a más világról kapcsolatba tud velük lépni. Ezt jeremy azért tudja mert Bonnie jeremyt a boszorkányok figyelmezetetése ellenére is fekete mágiával visszahozta az életből és ez egy járulékos következménye lett a dolognak

2018. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok bocsi roszzul irtam a halálból hozta vissza
2018. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lenne még pár kérdésem,remélem tud valaki válaszolni.Már a 7. évadnál járok és az lenne a kérdésem,hogy mik ezek a három év múlva bejátszások? Mármint Jo meghalt akkor hogy lehet hogy mutatják az ikreket? Vagy Alaricknek sikerülni fog valamit a kővel babrálni?
2018. márc. 30. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!