Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Riverdale vélemény? Megérni...

Riverdale vélemény? Megérni elkezdeni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon! En is par napja kezdtem es meg csak most fogom befejezni az elso evadot de imadom! Es az is jo hogy ez meg nem egy befejezett sorozat igy nem kell olyan sokat "bepotolnom" (lehet hogy ez csak nekem jo de mindegy:D szoval megeri elkezdeni. Amugy most tart a 2 evad 10/resznel.)
2018. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Érdemes,nagyon is!
2018. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én korábban hatalmas Gossip Girl és Pretty Little Liars rajongó voltam. Ezen sorozatok befejeztével a Riverdale lett a "hiánypótló". Szóval ha szereted a tinikről szóló, romantikus, intrikákkal/apró titkokkal teleszőtt, gondolkodásra nem késztető, de amúgy szórakoztató és addiktív sorozatokat, akkor megéri elkezdeni. :) 22L
2018. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!