Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs fenn az RTLMOST-on...

Miért nincs fenn az RTLMOST-on a pénteki rész a barátok köztből? (június 4. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt énis szeretném tudni ...:/
2010. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

azért mert sz..nak rá.. nekik jó volt mert a rész helyett reklámot tudtak tolni, igy nagyobb a lové....

Arra leszek kiváncsi, a hétfői adásba mi lesz? Onnan folytatódik amit kihagytak, vagy már nem is tudjuk mi történt???

2010. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vok...

most néztem utána :

[link]


junius 7.én elv. leadják...

2010. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) én nem is tudtam, hogy félbeszakadt, kirándulni voltam, úgyhogy gondoltam majd a neten... :)
2010. jún. 5. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Oh, ezek szerint leszedték.

Merthogy péntek este 11 után még fent volt.

Az 1. részt leadták rendesen, de a 2. részt nem adták le, csak kb. 1 percet, v. még annyit sem.

Elsötétült a kép, és Palik Laci Forma1-es közvetítése hallatszott. 2-szer szakadt meg így az adás, majd hirtelenjében reklámot adtak, és már következett is a következő műsor.


Az rtlmost-on fent volt képileg rendesen, de több helyen a Forma1-es szöveg ment alatta, ill. kb. 2 perces csúszással ment a hang, amikor "rendesen a BK szövege ment a videó alatt".


Hétfőn a Fókusz helyett leadják a pénteki részeket, és utána rendesen az aznapit. Már az ajánlóban is mondják, hogy műsorváltozás lesz a pénteki félbeszakadt rész miatt.

2010. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!