Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Család felháborodva, nálatok...

Család felháborodva, nálatok is barátok közt közben elment a kép és vége lett 21:09-kor?

Figyelt kérdés
Előtte forma 1es hangok voltak és vége lett, utána 10 perc reklám, felháborito :(
2010. jún. 4. 21:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Valaki az RTL Klub technikusai közül a Barátok közt mai második részére rámásolta Palik dumájával a Forma1 valamelyik futamát! Nagyszerű rend lehet ezeknél, mondhatom! Kiváncsi leszek, mikor fogják leadni Magdi anyus szellemét (az lett volna benne). GÁZ, AMIT EZ A KERESKEDELMI SZAR MŰVEL.
2010. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
most nézhetem az rtlmoston
2010. jún. 4. 21:30
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan szeretlek benneteket, és örülök, hogy ez a legnagyobb gondotok, de ezt most nem irónikusan értem, hanem komolyan. Ennél nagyobb bajotok soha soha ne legyen!

I love you!

2010. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Debrecenben nálunk is volt :(
2010. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
www.rtlmost.hu ajánlom figyelmébe a fanatikusoknak. gyógyír mindenre:))
2010. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
A világ legnagyobb tragédiája, hogy a sok Kispista nem nézhette ma az Anyátok köztet... Inkább menjetek ki a gátakra homokzsákokat pakolni!
2010. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha rámásolta a kazettára a Forma1-et, akkor elveszett, nincs. Az RTLMoston se lesz. Egyébként az első része is fura volt, Berényi Miklós tegnap UGYANEZT mondta a Bartha Zsoltnak. Technikusak vagy drogoztak vagy beittak az RTL Klubnál ma este.
2010. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
39%

kispista nem nézhette az Anyátok köztet jaj meghalok

mennyit kacagtam áááááááááááááááá

2010. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy Magdi anyus feltámadt és vámpírként mindenkit megharapott a bisztróban -.-
2010. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez most teljesen olyan, mint anno, amikor még gyerek voltam, és Antall József halála miatt félbeszakították a Kacsameséket... Akkor is hónapokig álmatlan éjszakáim voltak...


Most újra feltépték bennem a régi sebeket! Mehetek újra pszichológushoz!!! Brühühű!!!

2010. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!