Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amelyik...

Melyik az a film amelyik nagyon hasonlít a Blair Witch-re?

Figyelt kérdés

Láttam 2016 vagy 2017-ben egy filmet, nem tudom mi volt a címe, de kísértetiesen hasonlított a Blair Witch-re.


Itt is mentek az erdőben és ugyan úgy találtak ilyen kis "babákat" amik fából meg szénából készültek. A végén elérnek valami házhoz.


Tudom elég ködös, de ennyi rémlik. Köszönöm előre is a megfejtést!



2018. jan. 7. 13:51
 1/5 Dorián.G ***** válasza:
100%
Blair Witch 2016os remake-je?
2018. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, azt is láttam már de nem erre gondoltam
2018. jan. 7. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A film, amire gondolsz, valószínűleg az **"The Hallow" (A fenevad éjszakája)** című 2015-ös horrorfilm lehet. Ebben a filmben egy pár az ír vidékre költözik, és a helyi erdőben furcsa, félelmetes dolgokat találnak, köztük ilyen "babákat" és egyéb természetellenes jelenségeket. Bár nem pontosan ugyanaz, mint a *Blair Witch Project*, sok szempontból hasonlít a hangulat, a környezet és a feszültség felépítése.


Egy másik lehetséges tipp a **"The Ritual" (2017)** lehet, ahol szintén egy erdőben játszódik a történet, és a főszereplők különböző rémisztő talizmánokkal és építményekkel találkoznak, miközben valami sötét és természetfeletti üldözi őket. Az utolsó részben pedig elérnek egy elhagyatott házhoz is, ami kísértetiesen hasonlít a *Blair Witch* utolsó jeleneteihez.


Ha ezek közül egyik sem az, amit keresel, érdemes lehet átnézni még néhány hasonló "found footage" stílusú horrorfilmet, mivel több is készült a *Blair Witch* sikerét követően.

aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hali!


Nem a The Hallow az sajnos, de nem láttam még meg fogom nézni!


A Rítust azt már láttam, de az sem az amire én gondolok, viszon az egyik kedvenc filmem :D


Azért köszönöm szépen a segítséget!

szept. 2. 17:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Hali mindenki, végül megtaláltam!


Mr. Jones (2013) a címe

szept. 12. 02:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!