Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, amire...

Keresek egy filmet, amire emlékszek belőle, hogy egy kisfiút az apja elrabol és évek múlva, amikor visszakerül az édesanyjához, nem szól egy szót sem. Valakinek esetleg nem ismerős?

Figyelt kérdés

Amire még emlékszek belőle:

-az elrablás annyiban merül ki, hogy egy láthatás után az apa nem viszi haza a gyereket

-a fiú hazakerülésekor egy buszról száll le

-ebben nem vagyok biztos, de talán a fiú nem csak beszélni nem tudott de nem is szocializálódott illetve ellenséges az anyjával

-a film érdemi része a fiú visszailleszkedéséről szól és az anyjával való kapcsolatáról (csak a film eleje az eltűnés iletve a gyerek keresése)

-eltűnésekor a kisfiú mindössze 3-4 éves, megtalálásakor 10 év környéki

-a film elején az anyukával pakol a kisfiú közvetlenül az eltűnése előtt, készültek az apjához és kisfiú "kedvenc szava" az alsónadrág volt



#film #néma #elrabolt gyerek
2018. jan. 6. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Még valami: Azt hiszem a film+-on láttam még sok évvel ezelőtt.
2018. jan. 6. 20:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ez?


[link]

2018. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az, amire én gondolok abban az anya és a kisfiú is fehérek voltak. :( de köszönöm a választ ment a zöld kéz :)
2018. márc. 26. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyere haza, Andrew (When Andrew Came Home, 2000).


[link]


Google: movie|film+father+kid|boy|son+kidnaps+"doesn't talk"|doesn't speak"|"refuses to talk"|"refuses to speak"

2018. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez az, ezt keresem :D köszönöm ment a zöld kéz :)
2018. márc. 26. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!