Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresem egy filmnek a címét...

Gandalf16x16 kérdése:

Keresem egy filmnek a címét fantasy és kaland is tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni?Keresek egy film címet, egy régebbi film aminek nem tudom a címét de tudom a tartalmát(Körül Bellül 6 éve láttam utoljára).A tartalma az, hogy van egy család benne amiben az apuka ott hagyta a gyerekeket és az anyával elköltöznek egy nagy fa házba ahol egy beszélő egér (azt hiszem) ami medve formájú bödönből mézes kekszet eszik amit a gazdája hagyott neki aki elmegy egy felhők feletti helyre ahova egy griff-el (sasfejű és szárnyú oroszlánnal) lehet oda eljutni és az az ember kb 150 éves és ott nem öregszik aki a házat körbe ültette varázsgombával ami egy átlátszó pajzsot von a ház köré amin láthatatlan lények akarnak át jutni valami varázslatot megszerezni egy könyvből és a lényeket (valamilyen trollok vagy beszélő békák) paradicsom-lé és só sebzi (vagyis olyan a bőrüknek mint ha sav marná ) és a fő gonosz aki szintén báka vagy nem tudom mi (fő hogy zöld és nyálkás) bármilyen alakot fel tud venni magára és kell egy varázsige neki abból a könyvből hogy halhatatlan legyen. Azt hiszem ennyi nem mai film de nekem nagyon tetszik és nagyon jó lenne a címét tudni. Kérlek ha tudja valaki a címét az írja le kérlek (lehet hogy a mai generáció nem néz ilyen filmeket de én 14 éves vagyok és kb 6 éve láttam szóval lehet hogy valaki ismeri )

2018. jan. 6. 10:00
 1/1 HalkHogen ***** válasza:
2018. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!