Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudok nézni Koreai sorozat...

Brigcifolti kérdése:

Hol tudok nézni Koreai sorozatokat, gép szüksége nélkül? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, telefonról nézem a sorozatokat, de hiányosan. Nos, a Viki és a Sorozatbarát kilőve. Vikinél az a probléma, hogy elég lassan megy minden, tehát van úgy hogy 5 részig van feltöltve a felirat, míg máshol már be van fejezve. Sorozatbaráttal pedig az a probléma, hogy mindig az adf.ly oldalt adja ki, amihez ügye gép szükséges. Szóval, az lenne a kérdésem, hogy milyen módon, vagy milyen oldalon tudnám nézni az adott sorozatot? Előre is köszönöm a segítséget.

2017. dec. 29. 13:01
 1/5 anonim válasza:
Én mobilon is tudom nézni Sorozatbaráton. Nekem is ugyanazt az oldalt adja ki, de tovább tudok menni. Sajnos ezen a két oldalon kívül nagyon máshol nem tudsz nézni sorozatokat...
2017. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A probléma ott van (feltételezve abból, hogy ez után a két oldal után már segítség kell), hogy magyarul kerestek. A magyar fordítók ugyanúgy, mint minden más munkánál, nem szívesen dolgoznak a "kötelező minimum"-nál többet. Így nem vesződnek azzal, hogy ráégessék a videóra és feltöltsék. A magyar feliratok 70%-át csak letölthető formátumban találod meg, ráadásul a megfelelő videofájl nélkül, amit még neked kell hozzá felkutatnod!


Érdemes a doramázáshoz elfelejteni a magyar nyelvet, és angolra átállni. Vagy más világnyelvre amit tanultál. Német, spanyol, stb. Azokkal többre mész!


Ha angolos vagy/voltál, akkor ajánlom a KissAsian és a DramaNice oldalakat.

2017. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D-Mano ***** válasza:

Ja, én is angolul doramázok. Már egy csomó mindenre eszembe se jut magyarul rákeresni. Sajnos ez a helyzet. ︶︿︶


Én a gooddrama oldalon.

2017. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a segítséget :) Angolul teljesen nem tudok, (még) max félig... Tehát az alapszavakat nadjából tudom. 1x próbálkoztam már, hogy megkeresem az eredit, és hozzá igazítom a feliratot, de nem sikerült :/
2017. dec. 30. 19:39
 5/5 anonim válasza:
Ha van appstore vagy play aruhaz a telefonodon akkor le tudod tolteni a Viki-t, azon nagyon sok sorozat fent van.
2018. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!