Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ki tud nekem találni...

Valaki ki tud nekem találni egy nagyon ÜTŐS történetet? PLÍíÍz

Figyelt kérdés

Na szóval...Szeretnék egy story board-ot csinálni, amiből egyszer talán még film is lehetne. Vannak kapcsolataim, úgyhogy ha egy ütős történetem lenne akkor még filmre is mehetne, persze nem rajz film , hanem igazi. :) Mondjuk nem most hanem pár év múlva amikor külföldre költözöm...na csak egy bibi van, hogy nem tok kitalálni egy jó sztorit :/ Ha valakinek van egy jó ötlete egy filmre, akkor írja ide le és lehet hogy egyszer a film vásznon köszön vissza rá. a 2 főszereplő leírás már megvan. Márcsak a legfontosabb hiányzik...egy jó történet.


A két főszereplő:

Alba - Egy 18 éves csaj, akinek az anyja meghalt, apja Európában él (Amerikában játszódik). A csaj imád bulizni, sokat sértegeti az embereket, de okos (olyan Dr.Hous-os fajta :P) , utálja a hidrogén szőke ,gazdag, barbibabákat.

Van egy pasi lakótársa, és itt jön be a másik főszereplő

John - 27 éves , 1 éve engedték ki a börtönből, fegyveres rablásért volt bent 7 évet. Mióta börtönben volt elég agresszív lett, egyedül Albával tud rendesen viselkedni.


John Kinézete: sötétbarna rövid haj, amit felállít középen, kék szem,sok tetoválása van de a legfontosabb a nyakán egy sírkő, amin az áll hogy : Charlie Deanz, ez azért van rajta, mert amíg ő börtönben volt ,feleségét és lányát megölte Charlie Deanz, és John elhatározta hogy egyszer megöli őt.


Alba kinézete : sötétbarna haj, barna szem. a haja féloldalasan a szemébe lóg, és hátul rövid, elől hosszabb.


remélem vannak ötleteitek :) és előre is Kösziii ;)


2010. máj. 30. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a csaj annyira szeret bulizni akkor egyzser mondjuk amikor jobban felöntött a barátnőivel a garatra akkor "érdekességként" kikotyoghatná a szobatársának azt a fura ékszerét ami egy sírkő rajta azzal a bizonyos névvel. É smondjuk mit ad Isten az a pasi is a diszkóban lenne és meghallaná. De nem tudná hogy az 5 lány közül melyik beszélt ezért mind az 5 lányt ki kénenyomoznia, mert Johnt is szívesen megölné....
2010. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de még várok ötleteket :D
2010. júl. 1. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Jót nevettem. Köszi. :DDD
2010. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!