Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a régi mutánsokkal...

Mi történt a régi mutánsokkal az X-menben?

Figyelt kérdés

Megnéztem a Logant, és megemlíti benne Hugh Jackman, hogy a többiek meghaltak. Van olyan rész, és csak nekem maradt ki, vagy nem is volt olyan film, amiben benne van, hogy a régi NAGYOK hogyan haltak meg?

Gondolok itt Vadócra, Küklopszra, ciklonra, stb.

Vagy, ha nem volt ilyen, akkor valaki be tudna ide illeszteni egy hivatkozást, vagy el tudná mesélni, hogy mi történt velük?



2017. okt. 7. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos..


Fontos tudni hogy a LOGAN egy külön álló "X-Men film" az az egy más világban játszódik mint az elődei, persze sok az áthajlás


ALOGAN világában Xavier ölte meg őket westchester-ben van rá több utalás is persze főleg ha angolul eredeti nyelven nézed akkor jobban át jön


Pl: Amikor a rádió megszólal benne ott eredetileg mondják benne hogy hasonló eset történt mint westchester-ben ahol több mutáns is meghalt köztük 5 X-men tag... később (Gondolom én) ezért mondja xavier sirva hogy eszébe jutott mi történt westchester-ben, hogy mitt tett stb


remélem így tisztább a kép :)

2017. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de esetleg az Old Man Logan választ adhat néhány kérdésre: [link]


Abban Logan ölte meg az X-Men mutánsait, mert a gonosz mutánsok csapdájába esett, és ezért mikor a társait gyilkolta, akkor azt hitte, hogy azok az ellenségei.

2017. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Basszus...

Hát igen, ebből is látszik, hogy időnként érdemes eredeti nyelven megnézni a filmeket, mert sokszor teljesen más a film lényege, vagy mint ebben az esetben, kiderülnek dolgok. Meg fogom nézni angolul, köszönöm!


A második változat is érdekes. Elolvastam. Ezt is nagyon köszönöm!


Sajnos mind a két változat lehangol. Nem erre számítottam. De legalább így már értem, hogy hova tűntek.


Köszi még egyszer!

2017. okt. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!