Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Teen Wolf...

Mi a véleményetek a Teen Wolf 6/B-ről?

Figyelt kérdés

Már Amerikában levetítették, így mi is láthattuk a Teen Wolf utolsó részeit, és kíváncsi lennék,ti mit gondoltok róla.

{Szerintem személy szerint elég rosszul sikerült, mert a sorozat eredetileg nem erről a folyamatos szenvedésről és menekülésről szólt. Több volt a humor, a romantika (nem úgy mint itt, ahol Scottot és Maliat egyik részről a másikra csak úgy összecsapták, mint két tojást) és nem volt ennyire.... hogy is mondjam... nyomasztó.}



2017. szept. 29. 19:41
 1/1 Talaiszrhea ***** válasza:

Egyet értek! A negyedik évadl elkezdődött a sorozatban valami nyomasztó érzet, ami a többi évadra egyre csak több lett. Az utolsó évadra a szenvedés és a dráma annyira nyilvánvaló lett, hogy nem is vártam mást. Szinte minden részben haldokoltak, aztán feléledtek... Pedig régen annyira jó volt, hogy nem csak a harcról szólt a sorozat, hanem hétköznapi dolgokról is. Imádtam stiles humorát, és scottot, hogy minden hülyeségben benne volt a legjobb barátjával. Emlékszem, az ötödik évadon annyira meglepődtem, hogy milyen rossz, hogy utána sokáig nem is néztem :/

Maliával meg az volt, hogy már nem tudtak mit kitalálni. Annyi jó volt, hogy a végére összehozták a régi szereplőket, de látszott, hogy csak a nézettség kedvéért és mert nem tudnak mást kitalálni...

Mindenesetre kicsit szomorú vagyok, hogy vége, tekintve az első három évadot, ami zseniális volt, véleményem szerint!

Most hirtelen ennyi jutott eszembe :D

2017. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!