Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Csak engem...

Vámpírnaplók! Csak engem zavar, hogy minden Elenaról szól?

Figyelt kérdés
Értem,hogy ő a főszereplő de irritaló hogy, mindig elmondja hogy meghalna a szeretteiért mégis mindig más sérül meg miatta és neki bántodása sem esik.(még csak most kezdtem a 4.évadot) Személy szerint én nem birom a csajt és a színesz alakításait sem.

2017. aug. 30. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már végignéztem, egy idő után engem is zavart. Nem tudom, mennyire vagy tájékozott a folytatásban, de később sokkal jobb lesz szerintem :D
2017. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%

Ha nem tetszik a főszereplő s nem szimpatizálsz vele akkor miért nézed? :))

Engem személy szerint nem zavart, hogy mindenki őt akarta védeni

2017. aug. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es: Nem muszáj a főszereplő miatt nézni. Ha talál benne más szerethető karaktert vagy a történet stb. tetszik neki akkor miért ne nézhetné?


Egy idő után én is untam Elenát, Katherine-t imádtam. Leginkább a Salvatore fiúk miatt néztem és megszerettem más karaktereket is. Én se tudom, hogy előre mennyit tudsz, de nem mindig lesz előtérben már Elena annyit írhatok.

2017. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem is idegesített hogy mindenkinek csak Elena számított. És én sem a foszereplo Elena miatt néztem... Car sokkal szimpatikusabb nekem
2017. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!