Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy romantikus drámának a...

Egy romantikus drámának a címét keresem, ami régebben a Film Cafén volt látható?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt többször is láttam egy filmet a Film Cafén, de sajnos nem igazán emlékszem, mi volt a címe.

Az alaptörténet egy férfi két feleségéről szól, akik a férj halála után szereznek csak egymásról tudomást. Azt hiszem, Olaszországban játszódik a történet, ahova a két feleség utazik egy régi farmra, mert a férjük azt a házat hagyta rájuk az örökségében. Az egész cselekmény arra épül, hogy a feleségek próbálják ebben az új helyzetben a gyerekeiket nevelni és közben az ellenséges viszonyból barátokká válnak.

Remélem, hogy valaki ismeri ezt a filmet, bár én már évek óta keresem és még nem akadtam rá. Előre is köszönöm a segítségeteket!


2017. aug. 5. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ez A másik feleségre hasonlít.
2017. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!