Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Samurai...

Nektek hogy tetszett a Samurai Jack befejezése?

Figyelt kérdés

szerintem elég szomorú volt, de ugyanakkor megható, mikor a katicabogár a napfényben elrepül (ha jól tudom a katicabogár Japánban az igaz szerelem szimbóluma)

viszont az egészet úgy éreztem, hogy már csak be akarták fejezni - egyrészt elég kevés rész volt az évadban másrészt meg az utolsó nagy összecsapás Aku és Jack között kb. 1 perc volt, Jack feldarabolta Aku-t aztán mikor Pac-Man ghostként császkált lezúzta, minden felrobbant és "It's done. Aku is dead."



2017. júl. 23. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

hát vegyes érzéseim voltak

sokat néztem gyerekkoromban, de annyira mégsem állt közel hozzám a sorozat

kicsit izzadtságszagúnak éreztem a lezárást

Aku és Jack harca nagyon le lett degradálva

a "győztünk, emberiség megmenekült de a szerelmem meghalt, de az emléke tovább él" befejezés meg...hát sablonos volt, de nem ezzel volt az igazi bajom, hanem ezzel a szerelmi szállal, szerintem ez is kicsit erőltetett lett benne

2017. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hehe!
máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!