Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek voltak olyan animéitek,...

Nektek voltak olyan animéitek, amiken sírtatok?

Figyelt kérdés
Beĺőlem nem sok anime vált ki egyáltalán érzelmeket, de pl nekem a Shigatsu Wa Kimi No Uso volt ilyen, (meg a one pieceben Ace halála)
2017. júl. 14. 00:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a One Piece-ben még csak a 103. résznél járok, de Bellemere-san halála nagyon meghatott, ha 2mp-cel hosszabb lett volna, elbőgöm magam.
2017. júl. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
clannad after story, anohana, akame ga kill, shigatsu, koi no katachi, steins gate filmen asszem, rainbow, boku dake, utawareramuno, phantom, sukasuka asszem ennyi nem vagyok a könnyes fajta de ezeken sikerült könnyeket eresztenem de ha röhögéstől jövő könny is beleszámit akkor még a gintama
2017. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Clannad/After story, Natsuyuki Rendezvous, és a Nanától voltak/vannak akkora fangörcseim, hogy bekönnyezek :D nagyon meg voltam hatódva az Orange-on azon könnyeztem mint az Anohanan. Eddig animék közül a Nana, az Orange, és a Natsuyuki Rendezvous gyakorolta érzelmileg a legmélyebb hatást és a Méz és lóhere ami nagyon megható. A Clannad első évadjában vannak dolgok amiket megkönnyeztem, viszont az After Story-jában egy bizonyos résztől nem tudtam megállni a sírást :D

a Kanon is nagyon megható, bár azon nem sírtam, de megéri megnézni :D

2017. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a Hotaburi no muri e is sírós és varázslatos
2017. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!