Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondana valaki egy jo filmet...

Mondana valaki egy jo filmet surgosen?

Figyelt kérdés
nm muszaly happy and legyen, de ne legyen horror jellegu sem
2010. máj. 21. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Gattaca
2010. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2010. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszokat :D
2010. máj. 21. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Papírsárkányok (történelmi-életrajzi/Afganisztán), Donnie Darko (misztikus), 7 törpe (német vígjáték), Isten városa (életrajzi-történelmi/Rio de Janerio), Gyűlölet (francia szociográf), Idiocracy (sci-fi-vígjáték), Kontroll (Nimród Antal), A megtorló (akció), 200 éves ember (életrajzi-dráma), The Butterfly Effect (csak az első!!!), Egy makulátlan elme örök ragyogása (romantikus-dráma), Thruman-show (vígjáték),Az élet háza (dráma),Die Hard 3(akció), Star wars 4-5-6 (sci-fi),Thank you for Smoking (vígjáték -nem dohányosok, dohányosok is élvezik:)), Anastacia (musical-animáció), Egérmese (musical-animáció), Felforgatókönyv (dráma-vígjáték),Egy csodálatos elme (vígjáték), Pofa be!(francia vígjáték), Tolvajtempó (akció), Pulp Fiction , Titanic (dráma), Zimmer Feri (magyar vígjáték), Üvegtigris (magyar vígjáték), Shrek (animáció), Túl a sövényen (animáció), A ravasz, az agy, és két füstölgő puskacső, Végtelen történet (fantasy), The Futball Factory (dráma), Hotel Ruanda (történelmi-dráma), Raszputyin (történelmi-dráma), Chicago (musical), Hazugságok hálója (akció), A tégla (akció), Mátrix (sci-fi), Holt költők társasága (dráma), Kamera által homályosan (animáció-dráma), 12 majom (sci-fi), Oscar (vígjáték), Stursky&Huch (vígjáték),

na azt hiszem, itt elég sok kategóriában elég sok filmet megadtam, nekem ezek nagyon-nagyon tetszettek!

2010. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csodálatos elme az dráma (én írtam. itt javítom, valamit nagyon benéztem a listán)
2010. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jujj nagyon redes vagy, koszonom szepen,:D hala nekd
2010. máj. 21. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Viharsziget
2010. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Boldogság nyomában, District 9, Komfortos mennyország, Sasszem, Armageddon, A szikla.
2010. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!