Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki nézi a The...

Van itt olyan, aki nézi a The 100 című sorozatot? Mi a véleményetek a sorozatról szereplőkről?

Figyelt kérdés

Kik a kedvenc szereplőtök?

Vajon mi várható az 5. évadban?



2017. jún. 17. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

2 évadod néztem csak,aztán megnéztem a 3/1et amiben a csaj megöl egy párducot,ha jól emlékszem puszta kézzel és kaszáltam a sorozatot.

szóval ami nekem fájó pont,hogy ezek a gyerekek hermetikusan a világtól elzárva éltek,kb gőzük nincsen a túlélésről,vagy a kaja szerzésről egy erdőben,mégis egész jól boldogultak és túl könnyen.

meg az űrben honnan volt több generációnak kaja és oxigén?

több realizmussal maradtam volna.

2017. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

//A válaszom spoilert tartalmazhat...


Hát így is lehet nézni ahogy az előttem lévő írta...

Ahhoz egyébként annyit hozzáfűznék, hogy nem puszta kézzel nyírta ki a párducot, a földön feküdt mikor ráugrott, a kezében pedig volt egy méretes kés amibe beleugrott, és gyanítom átszúrta a nyakát...Egyébként Clarke is megsérült az incidensben, tehát nem az volt a legkevésbé realisztikus része a sorozatnak... (btw ne érts félre, én teljesen megértem, hogy nem tetszik a sorozat, csak ezt ki kellett javítanom tekintettel arra, h nekem egyik személyes kedvencem :D)

A kajaszerzés, hát igen...(bár elvileg mint kiderült kaptak "Earth skills" oktatást az arkon, tehát még ez is kimagyarázható :D)


Na de akkor a kérdésre válaszolván, kedvenc szereplőm a kezdetektől fogva Raven, és ameddig élt: Lexa volt...

Késöbbiekben pedig Murphy, érdekes hogy mennyit fejlődött a karaktere az évadok alatt...

Újonnan Echo is felkerült a toplistámra, bár igaz nem túl fényes a multja, és nem is láttunk még belőle sokat, de szerintem jó irányba halad a karaktere, és mivel series regular lesz az 5. évadban, biztos vagyok hogy még sok mindent megtudunk róla :D


Az 5. évadról meg annyit hogy még nagyon messze van :c

Vannak ötleteim, s3 évadzáró után is találgattam egy csomót, és egyik se talált... mindig megtudnak lepni :D

Egy biztos, szerintem nem fogunk csalódni :D

(Bár nekem elég hírtelen jött ez a 6 év átugrása, remélem kapunk majd visszatekintőket (Főleg az űrjelenetekre gondolok... "Grounders in space"

már belegondolni is vicces :D))

2017. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nah közben csak megnéztem a 3. évadot is és végülis tetszett,itt ott egészen brutál,merész és váratlan volt.

viszont ami fölött nem tudtam nem elhúzni a számat az a földiek városa.

egy ilyen szintű ember populáció fenntartásához mint egy ekkorra népességű város elkerülhetetlen,hogy földművelő társadalom legyenek.

mert halászó vadászó gyűjtögető szinten nem tartható el ennyi ember.

szóval ez igen fájó pont volt,ahogy arról sem derült ki semmi,hogy árdkádia lakóinak honnan van kajája.

ez már csak azért is érdekes mert clark nem éppen egy vékonyka lány.

ami még nagyon átlátszó volt lexa halála=azért halt meg szegény mert a csaj leszerződött fontosabb szerepbe a ftwd-be,ezért ki kellett írni.

amin meg felröhögtem az szegény lincoln,aki kb öngyilkos lett.

gondolom már az évad elején fix volt,hogy megy a színész az american gods-ba,ezért a világon semmit nem csinált az egész évadban,hogy elvarrható legyen a szála,csak néha csúnyán nézett.

pedig talán az egyik legkedvelhetőbb karakter volt az előző évadokban.

szóval ezeket a dolgokat nagyon olcsón oldották meg és továbbra sem tudok megbarátkozni,hogy ennyire rosszul választották meg a clarkot játszó színésznőt,lehetett volna más,de végeredményeben tetszett.

2017. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!