Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan seedeljek vissza nCore-ra?

Hogyan seedeljek vissza nCore-ra?

Figyelt kérdés

Igazság szerint nemrégiben sikerült ncore-ra felkerülnöm, regisztrálnom, s nemigazán tiszta ez a visszatöltős dolog.

Ha minden igaz, ha letöltök valamit uTorrenttel, akkor automatikusan seedelnie kellene vissza az oldalra. (ugye?) Mivel 3 hónanál nem régebbi felhasználó vagyok, így a feltöltés lehetősége alapból elvetendő ötlet, nem engedélezett még.

- uTorrent-ben hol látom, hogy mennyi kell még a hátralévő seedelési időből?

- Illetve, hogyan tudok gyorsítani a seedelésen?

Az nCore-on nem jelzi, hogy visszaseedeltem volna rendesen, még mindig 0 B.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



#seed #nCore #seed-idő #hogyan kell seedelni?
2017. jún. 8. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszaseedelni vagy 1.0 arányig kell (tehát letöltött 1gb-nál 1gb-t kell visszaseedelni), vagy 48 óráig seedben hagyni. Visszaseedelni úgy tudsz, ha nem törlöd a letöltött adatot, és nem mozdítod el a helyéről. Seedel a utorrent alapból, ne kapcsold ki, ilyenkor zöld a sáv, ahol jelzi a letöltött mennyiséget. Hátralévő seedelési időt talán nem tudsz beállítani, de jobbegérgombbal kattints a utorrent felső sávjába, ott be tudod állítani, hogy mutassa a feltöltött adatmennyiséget, és talán a seedben töltött időt is, de ebben nem vagyok biztos.
2017. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az ncore bizonyos időközönként frissíti csak, hogy mennyi adatot osztottál vissza, szóval nem baj, ha még mindig 0 B van. 48 óra seedelés éppen olyan, mintha 1.0 arányra visszaosztottál volna. Seedet gyorsítani gyors nettel tudsz, de ha éppen nincs leecher, akkor mindegy, hiszen ugyebár nincs, aki töltené azt, amit te seedelsz. Remélem, így érthető :) Előző voltam.
2017. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az oldalon az Aktivitás menüpontban számolja és mutatja hogy miből mennyi idő vagy adatmennyiség van még hátra.
2017. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Nagyon szépen köszönöm! :)

Nem mozdítom el a fájlokat, ezt sikerült kivennem korábban. ^^

Csupán azt furcsállom, hogy nem akart seedelni (pedig zöld sávban van torrenten), s az egyik torrentnél letelt a 48 óra. :/

2017. jún. 9. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért van időalapú szabály mert nehéz adatot visszatölteni. Ha azért járt le a 48 óra mert ennyit seedeltél akkor rendben van. Ha azért járt le mert 2-6 hét alatt nem seedeltél eleget, az baj. Csak annyit kell tenned hogy seedben maradsz napi pár órát.
2017. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azóta valamennyit már seedelt is vissza.

2017. jún. 10. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!