Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen ehez hasonló filmeket...

Milyen ehez hasonló filmeket vannak?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam a Butterfly effect-et és a Mr.Nobody-t és iszonyatosan tetszettek, rengeteg filmet nézek, kedvenc elfoglaltságom a filmnézés, nem tudom, hogy mentem el eddig ez a két film mellett. Főleg az tetszett, hogy romantikus(nagyon mély) filmek, de mégsem a romantikán van a hangsúly(e két film esetében inkább a pillangó hatáson, meg a lehetséges kimeneteleken(remélem jól fogalmaztam)). Lehet, hogy az is tetszett még rajta, hogy nagyon hosszú ideig játszódnak, egy egész életet körülölelnek ezek a filmek. Kérlek irjátok le, ha ismertek hasónló JÓ filmeket(amiknek nagy a pontozása, imdb-je, megköszönném, ha nem nyitnánk vitát arról, hogy attól, hogy kicsi az imdb-je még lehet jó film).

2017. jún. 1. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel egyik említett filmet sem láttam, ezért előre is bocsánat, ha kicsit másra gondoltál, de itt van pár film, ami jól elmerül a főszereplő lelki világában, ami kicsit gondolkodósabb, mind több, mint 7 pont imdb-n:


Adéle élete (La vie d'Adèle, 2013, imdb: 7.8)

A régi város (Manchaster by the Sea, 2016, imdb: 7.9)

Captain Fantastic 2016, imdb: 7.9)

A préri urai (Hell or High Water, 2016, imdb: 7.7)

Érkezés (Arrival, 2016, imdb: 8.0)

Ex Machina (2015, imdb: 7.7)

The Flowers of War (Jin líng shí san chai, 2011, imdb: 7.6)

Marnie (1964, imdb: 7.2)

Rendíthetetlen (Unbroken, 2014, imdb: 7.2)

Zuhanás a csendbe (Touching the Void, 2003, imdb: 8.1) - ez mondjuk dokumentumfilm, azok nem tudom mennyire jöhetnek szóba

Országúton (La Strada, 1954, imdb: 8.1)

Színes fátyol (The Painted Veil, 2006, imdb: 7.5)

Késői találkozás (Brief Encounter, 1945, imdb: 8.1) - ez személyes kedvencem


Remélem találsz köztük olyat, amit még nem láttál és felkelti az érdeklődésedet. Jó szórakozást!

2017. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

-Száll a kakukk fészkére.

-Időhurok. (nekem nem tetszett de attól még neked bejöhet)

-Viharsziget

-Halálsoron

-Felhőatlasz

-Elcserélt életek

-Életeken át

2017. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lesz mit nézzek ma is, de inkább romantikus filmekre gondoltam, de amiket küldtetek azok is nagyon jók :D
2017. jún. 1. 18:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismertek romantikus thriller/sci-fi/drama(vagy mind) filmet, inkabb az ilyenek erdekelnek.
2017. jún. 1. 19:11
 5/5 Dorián.G ***** válasza:

A Forrás

Egy makulátlan elme örök ragyogása

Időröl időre


Ezek szerintem neked valók...

2017. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!