Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmagyarázná valaki mi az...

Elmagyarázná valaki mi az Ideglelés című film lényege?

Figyelt kérdés
Szerintem irtó nagy baromság még az is túlzás hogy film címszó alatt elmlítjük.nem is értem azt sem tulajdonképp mi történik velük benne.De érdekelne valami okosabb vélemény.
2010. máj. 16. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár már rég láttam, de a kedvencem volt kb.13-14 éves koromban, ma már nem hiszem hogy megijednék tőle.

Hát ugye a boszorkány elkapta először az egyik pasit, és a másik kettő bement a házba az eltűnt pasi után, rohangáltak le-föl, aztán a csaj megtalálta a haverját a sarokba befelé fordítva (a filmbe mondják is h miért fordította a gyerekeket a sarokba, azt hiszem nem bírta ahogy nézik) majd leesik a kamera és vége, tehát ő is meghalt.

Az egésznek az a lényege, hogy mivel nem látod soha a "gonoszt" ezért félsz/félhetsz a filmen.Ízlések és pofonok.

2010. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thurston ***** válasza:
28%
Nme egy nagy film, de mondjuk az, hogy nem értetted, az a te hülyeséged...
2010. máj. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy egyáltalán nem értettem csak sztem nem lett túl jól kitalálva sem a vége sem pedig az ami a film kb 80 %át kiteszi.Szerintem még a magyar amatőr filmeseink is jobbat csinálnának.Maga film nem mond sokat szerintem.
2010. máj. 17. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az a film egy nagy paradox, tényleg az a félelmetes ha a szörnyet nem probálják meganimáni mert azzal elrontanák, DEVISZONT a blair witch nézése közben már könyörögsz hogy mutassanak már legalább egy árnyékot a falon... én mondjuk elaludtam a közepén :D de arra emléxem hogy rohadtul nem történik benne semmi izgalmas az utolsó 5 percig ahol megtalálják a házat aztán mondom magamban JESZSUS végre egy igazi erdö közepén lévő parás kégli OMFG

aztán látom hogy még kökemény 3 perc van hátra a filmből... OMFG2x

2011. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A film lényege nagyon egyszerű!

Három fiatal elmegy egy erdőbe,hogy dokumentum filmet forgassanak egy helyi legendáról,miszerint egy boszorkány régebben gyerekeket gyilkolt.

De aztán eltévednek,a térképet az egyik srác a folyóba rúgja mert nem igazodik el rajt,na de a csaj állítólag el tudott volna,és ezen nagyon összebalhéznak,de különben is minden. Hisz ez érthető,hisz kaja,pia,remény nélkül bolyonganak az erdőben már napok óta.

Aztán az egyikük eltűnik,sikoltásokat hallanak,majd egy kis zsákot találnak,melyben benne van az eltűnt srác valamelyik szerve(én nem jöttem rá,hogy mi,de sokan azt mondják,hogy a fogai,de volt aki a fülét mondta),majd jön egy újabb este,és sehogy sem tudnak kitalálni,már többször elmennek egy fatörzs mellett,melyet már vagy hússzor megkerültek.

Aztán a végén találnak egy házat,és ismét sikoltásokat hallanak,majd bemennek,de a srác sehol sincs,csak sikoltozás,aztán a csaj a végén megtalálja a hapsit(nem azt aki eltűnt!),a falnak fordulva,mert állítólag a boszorkány mindig falnak fordulva ölte meg a gyereket,mert nem bírta elviselni ha nézik.

A legvégén pedig a csaj kamerája leesik a földre,s csak megint csak sikoltozás hallatszik...

2011. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!