Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dwayne "The Rock" Johnson...

Dwayne "The Rock" Johnson mennyire tehetséges színész szerintetek?

Figyelt kérdés
Vajon komolyabb drámai szerepeket is eltudna játszani? Tudna hozni akár egy Jack Nicholson szintet is alakításban?

2017. máj. 15. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem.Egyáltalán nem tud színészkedni.
2017. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem se..:) Amúgy hogyan lett belőle ekkora sztár? Úgy tudom híres pankrátor volt régebben.
2017. máj. 15. 19:10
 3/11 anonim válasza:

Jobb színesz mint pankrator!

Nyilvan alkatanal fogva nem fog drámákba szerepeljk akció filmsztar

2017. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Rohanás című filmét régen láttam, talán az megfogott.

Egyébként a többi filmje átlagosnak mondható.

Sajnos már alig adnak ki normális filmeket, függetlenül a The Rock-tól...

2017. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Karakterszínésznek nem rossz. A Cena gyerek viszont borzalmas antitálentum.
2017. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 HalkHogen ***** válasza:
100%

Igen, nagyon híres profi birkózó volt. Jó pár kollégájához (Steve Austin, Hogan, John Cena stb.) hasonlóan időnként átnyergel(t) a filmiparra. Tulajdonképpen még neki vannak a legtűrhetőbb filmjei. A Rohanás kifejezetten tetszett. De simán nézhető pl. A skorpiókirály, Az Amazonas kincse, az Emelt fővel.


Persze nem egy kiváló színész, de nem is Jack Nicholson-színvonalat kell várni tőle.

2017. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A pankrátorból és/vagy sportolóból vált színészek közül talán az egyik legjobb. De csak azokhoz képest! Kb. egy Schwarzenegger szint, vagyis akciófilmekben vagy olyan vígjátékokban jó, amik abból csinálnak viccet, hogy egy 2 méteres izomhegy.


Az alkata miatt talán valami ahhoz passzolóban, például egy sportdrámában ESETLEG megállná a helyét egy jó rendező keze alatt.

2017. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig szinkronhangnak remek. A Moana-ban állati volt. És még énekelni is tud.
2017. máj. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akció filmekbe szerintem jó, a Halálos Iramban és a Herkulesben is jól alakított, de a többi műfaj nem való neki. (Pl. Fogtündér)
2017. máj. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pankrátor volt és a szövegelések alatt kiderült,hogy első osztályú rögtönző stend up-os és olyan morbid poénkodásokra képes kisujjból,hogy sikítva röhögnek az emberek.

Ezért lehet pl az,hogy évente kb 2x megy vissza a wwe-be,mégis ő a legjobban kereső pankrátor a mai napig,mert ezért a 2 fellépésért többet kap,mint a többiek az egész éves melóért.

Amúgy a Pain & Gain-ban szerintem bizonyított színészként is.

2017. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!