Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok. A vámpírnaplókból ki...

Lányok. A vámpírnaplókból ki a leghelyesebb? Az alábbi nevek közül lehet választani, de ha van más, akkor őt is írhatjátok.

Figyelt kérdés

Elijah

claus

Stefan

Damon

És jellemzést is kérnék, hogy miért? akár külső akár belsőt.



2017. máj. 13. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár nem az utolsó 2-3 évadot nem bírtam megnézni, de azért leírom, ki volt a kedvencem.

15-16 kis fruskaként Stefan volt a kedvenc, de aztán jött Claus. Clausnak nagyon szerettem a karakterért.

2017. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Damon. Mert rossz fiú de mégis van benne jó és olyan szép szeme van. És bírom amikor az úttesten fekszik és így kapja el az áldozatát.

A 2.Claus hasonló okokból.

2017. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Klaus, mert elolvadok, ha meglátom, gyengéim a szőke férfiak :D
2017. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Damon, mert 2 teljesen ellentétes oldala van. Az egyik pillanatban mindenkit utál másikban meg bocsánatért könyörög.


Alaric mert szexi ;)

2017. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Damon imádom a karkterét és nagyon helyes :)
2017. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elijah: az elején még kedvelem, de aztán Kathrine elveszi az eszét...

Klaus: uhh... top kedvenc, nagyon megfogott a karaktere, és tetszik a Caroline-hoz fűződő viszonya.

Damon: azt hiszem, nem kell részletezni. Imádom a jó-rossz fiúkat.

2017. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alaric a legjobb. Katherin helyebe ot valasztanam. En inkabb lennek katherine mint elena, mert vampiros termeszetem van, elena majd belehal mikor innia kell
2017. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!