Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ezt a sorozatot?

Ismeri valaki ezt a sorozatot?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja olvashattam valahol.Nem annyira emlékszem de arról szól talán, hogy van egy lány rákos és úgy van, hogy meg fog halni de aztán mégsem és utána arról szól a sorozat, hogy miként fog tovább élni azokkal a döntésekkel amiket akkor hozott mikor úgy volt, hogy meg fog halni.

Sajnos nem emlékszem a címére.Arra sem hogy ez már létező sorozat e vagy még csak tervben van.Lehet hogy film azt sem tudom.



2017. máj. 6. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Life Sentence, Lucy Hale a főszereplő. Mivel még nem tudni róla semmit a színészeken kívül ezért talán októberben fog kezdeni a sorozat, mint általában a CW sorozatok legtöbbje.
2017. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a "13 okom volt"-ra gondolsz. az is valami ilyesmiről szól... Az neten fent van már feliratosan
2017. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi első, igen arra gondoltam.

Ahj...most úgy látom mindenki meg van huzatva a 13 okom voltal.Én már kb 1-2 hónapja asszem meg néztem angol szinkronnal az egész sorozatot.Elég gáz hogy divat sorozat lett, és olyanok nézik akik ugyanúgy viselkednek mint a sorozatban a "bántalmazók" és a sorozat után is folytatják.Komolyan sajnálom, hogy divat sorozat lett.Na mindegy ez csak így eszembe jutott.

2017. máj. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!