Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mellyek azok az animék amelyek...

Mellyek azok az animék amelyeket kár lenne kihagyni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelműen a Death Note-ot mondanám. (Magyarul halállista). Nincsenek rá szavak hogy mennyire zseniális, tipikusan az a fajta sorozat amit ledarálsz 1 nap alatt annyira veszett jó:D Én először 13 évesen néztem aztán most újranéztem és még mindig nem tudok egy hibát sem felfedezni benne
2017. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
48%

Igen a Death Note az jó, de szerintem eléggé alapműnek számít még a Naruto is, és amúgy a fele nézettsége kb olyan ember, akit szidták majd belenéztek és megszerették, szóval szerintem érdemes azt is megnézni, a Zank you no terror elég rövid anime, de attól még egész élvezhető, ha már láttál pár animét, akkor ajánlom az MM!-et, ami inkább nevetetésre szolgál és remekül parodizál egy-egy animeműfajt, a konosuba is egy jó anime, amit még sokan szeretnek az a mirai nikki, meg még ott van a noragami, azért is elég sokan rajonganak, és talán még a one punch man, ezek nem olyan hosszúak, de mégis szerethetőek a karakterek benne, meg van egy ilyen scifis anime film amire amúgy a toplistán akadtam rá, igaz romantikus de hihetetlen király lett szerintem, adok is linket hátha érdekel, megjegyezném, hogy ez drámába is tartozik, szóval lehet elpotyogtatsz pár könnycseppet, habár én a Naruton is sírtam, szóval kitudja :D


EZ A FILM LINKJE!! (anime)


[link]



meg ami még alapmű az talán a Chihiro Szellemországban, ezt nagyon pici gyerekként láttam, de már akkor is tetszett + oscart is nyert szóval mindenképp megér egy próbát :).

2017. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Hát nehéz kérdés

1. Sword Art Online nem fűznék hozzá túl sokat az első évad zseniális a második már kicsit monoton, de semmiképpen nem hagynám ki kb 23-46 rész attól függ, hogy 1vagy 2 évadot akarsz megnézni

2. Naruto+ Naruto shipuden. Ez 800rész környékén van.

3. Fullmetal Alchemist ez egy nagyon jó anime.

4. One piece hát ez a személyes kedvencem 1999óta adják sajnos csak feliratosan de szerintem így sokkal élvezhetőbb.

2017. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Fairy Tail-kedvenc animém,és eléggé alapnak is számít

Hamatora-tudom,tudom,nem egy elismert anime,de vagy tetszik valakinek,vagy nem(nekem szeméy szerint a kedvenceim között van)

Death Note-előttem elmondták

Soul Eater-király anime,király szereplőkkel

No Game No Life-nem igazán szeretem az ilyen gamer animéket,de ez hihetetlenül megfogott

Phi Brain:Kami no Puzzle-ez sem egy nagyon híres anime,de nagyon érdekes és izgalmas

2017. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a Gintamát ajánlom. Szerintem a legeslegjobb anime a világon. De csak akkor nézd meg ha már sok animét láttál, de akkor feltétlenül! :)
2017. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 AnimeFAngirl25 ***** válasza:
58%

Code Geass -ezt nagyon élveztem főleg az első évadot

Akagami no Shirayuki -ez egy romantikus anime, nekem nagyon tetszett. Szerintem ez egy kihagyhatatlan anime

2017. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 AnimeFAngirl25 ***** válasza:
45%
Sword art online
2017. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Írtam jó pár animét, de igazából nem mindegy ki mit ír?? Az összeset csak nem nézed meg, vagy ha igen elég élettelenné válsz, ezt neked kéne eldöntened, hogy mi is érdekel igazán és melyik az a műfaj ami igazán megfogott és azoknak a remek alkotásait keresni, persze mindegyik műfajnak vannak kiemelkedő sorazatai, de ezek akkor sem tetszenek mindenkinek, hogy egy példát mondjak, ha mondjuk nekem csak a romantikus naimék testzenek és csak azt ajánlanám, hogy nézd meg mert kihagyhatatlan, akkor lehet te nem így gondolnád, mert mondjuk téged egy vigjáték jobban leköt, szóval nem kéne kényszeresen mindent megnézned, csak azt ami igazán érdekel
2017. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még csak most kezdtem animét nézni de én ezeket ajánlanám :)


One Piece

Hunter X Hunter

One Punch man

mob psycho 100

Cowboy bebop

Danganronpa

és talán a dragon ball kai (azért a kai nem pedig a Z mert itt szebb a látvány,manga hű és nincs benne időhuzás de a Z számit "alap műnek")


ui:ha nevetni akarsz akkor a Osomatsu-san-t tudnám ajánlani :)

2017. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fate stay night

nejimaki seirei senki

rakudai kishi no cavalry

koutetsujou no kabaneri

akame ga kill

kono suba

mahouka koukou no rettousei

Re: zero

Ezek azok amiket még nem írtak de szerintem mindenkép

2017. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!