Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó animét ajánlasz?

Valami jó animét ajánlasz?

Figyelt kérdés

Valami vicces és/vagy szomorú kéne :)

(Death Note, Chrono Crusade, Chobits, Zero no Tsukaima, Seto No Hanayome, Toradora kilőve (igazából ilyenek kellenének :D ))


2010. máj. 14. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Wolf's Rain! Az egyik legjobb anim(sztem). Arról szól, hogy van egy farkas(Kiba) és meg akarja találni azt a helyet, ahol ő és kis falkája békében élhet.

Itt meg tudod nézni: [link]

2010. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thurston ***** válasza:

Az tényleg jó.


Én a Code Geass-t ajánlom. Ez elég durva érzelmi hullámvasút. De epic. \m/

2010. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom még az Arashi No Yoru Ni című egész estés "magyar népmese koppintás" animét.

A sztori röviden: Mei, a KECSKE egy viharban az eső elől bebújik egy pajtába, azonban kiderült, nem csak ő van ott: egy farkas is bement a vihar elől az épületbe. Beszélgettek és megbeszéltik, hogy másnak találkoznak(meg voltak fázva és nem érezték egymás szagát(jó, ez csak mese :D))

Reggel taliznak, aztán:WTF kecske vagy?! WTF, farkas vagy?!

Aztán összebarátkoznak, csakhogy különös barátságukban van egy kis bibi...

2010. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ef-A tale of memories

Loveless

2010. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Twilight!
2010. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inuyasha :D
2010. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a School dayst ajánlom.Rövid mindössze 12 részes de komoly a mondanivalója és elég durva is.Inkább csak a vége.Szerintem nézdd meg nekem tetszett az leje valami romantikus valaminek indult de NEM az!SZóval nézzd meg!
2010. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!