Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen hasonló izgi filmeket...

Milyen hasonló izgi filmeket ismertek?

Figyelt kérdés

ami életszerű,és durva is. például megvernek benne valakit,megerőszakolnak kirabolják stb,zaklatják amitől teljesen megváltozik az élete. ezek tetszettek nagyon.

másik én,fülke,tetovált lány,harry brown.


2017. ápr. 18. 18:57
 1/7 anonim válasza:
Tudok egy párat,ha gondolod írj privatba szivesen segitek,szabadidom joreszeben ugyis csak filmezek :) de azert ide is leirok parat: kopok a sirodra 1,2,3,aztan ha nagyon erős az idegzeted es szereted az igat torteneteket es van eleg idod akkor a Philosophy of a Knife(eletszeru,de szolok h nem biztos h kibirod hanyas nelkul xd,nekem eros az idegzetem es semmi se hat meg de hatha elvezbi fogod xd)
2017. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köpök a sírodra (kicsit durva), felvonó, kisiklottak
2017. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen tipusú filmek engem is érdekelnének ! Légyszi nekem is ír filmcímeket!
2017. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az általatok irtakat már láttam,a szomszéd lány is durva.. (2007) the girl next door azt hiszem a címe eredetileg.

nem muszáj pont brutális undorítónak lenni,csak tényleg valami olyan amiben minden szép,aztán váratlanul nem várt események történnek,megváltozik akár a főszereplő személyisége is a rossz dolgoktól amik történtek vele.

2017. ápr. 18. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Játssz/ma
2017. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zaklatás


Farkangyal

2017. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irreversible, Funny Games, Eden Lake
2017. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!