Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik már látták az új Szépség...

Akik már látták az új Szépség és a szörnyeteg c. filmet: milyen volt? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Jobb mint a rajzfilm volt (az azért nehezen összehozható) vagy rosszabb? Mennyi köze van az eredetihez? A zenéje milyen? Látni benne Emma Watsont pucéran?

2017. ápr. 11. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ohm, elsonek is 6 even aluliak szamara nem ajanlott szoval, elkell hogy keseritselek nincs benne Emma puceran.

A rajzfilmet meg nem lattam, szoval arrol nem tudok velemenyt mondani, de nekem tetszett a film, es azt hiszem ez lett a kedvenc disney mesem :DD Bar en Belle helyeben Gastont valasztottam volna..

A zenek azt hiszem ugyan azok mint amik a meseben vannak.

2017. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Oohh.. Enis lattam.

Erdemes megnezni, tökéletesen illett Emma Belle szerepére. Sok hasonlóság van az eredetihez. Es NEM NINCS BENNE MESZTELENUL EMMA!! A zene6j jo de en nem igazan voltam megelégedve a szinkronhanggal meg alapol látszott hogy neha elcsusztak a hangok(mondjuk lehet csak en vettem eszre). Mivel en érzékeny is vagyok sikerult elbognom magam a vegen:))) xddd

2017. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett bár nem láttam a rajzfilmet, így nincs összehasonlítási alapom. Az eredetinek a pontos forgatókönyve, csak nagyon ritkán tér el egy-két dolog:) Szerintem a zenéje is szép. És NINCS benne Emma-Belle pucéran:D
2017. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Làttam, szerintem érdemes megnézni, szuper volt. Mondjuk....a mese valahogy jobban elnyerte a tetszésemet régebben:)
2017. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett a rajzfilm is jó de ez a verzió s klassz ,persze kell a vérfrissítés ,gondolj csak a új dzsungel könyvére .Az új dalok is rendben voltak a szinkron is jó.Szerintem érdemes megnézni !
2017. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint mindenben ebben is voltak homokosok...
2017. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!