Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez az iskolás film?

Melyik ez az iskolás film?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ezt a filmet régen láttam és most eszembe jutott és újra megszeretném nézni.


Pár jelenetre emlékszem csak. Ha minden igaz úgy kezdődik a film, hogy van 1 lift ami elromlik és benne van 1 fiatal fiú és 1 lány akik ha jól tudom közüsülnek majd a csaj ott hadja a fehérneműét és a fiú megakarja az alapján keresni a csajt. Van 1 leányiskola amibe minden lánynak megnézi a fehérneműeit, hogy egyezik-e. Majd emlékszem olyanra is, hogy volt 1 fiú szobatársa a fiúnak aki a péniszét 1 nehéz tárggyal akarta meghosszabítani.


Ennyire emlékszem a filmre. Remélem tudtok segíteni. :)


További jó esti időtöltést mindenkinek.



2017. ápr. 9. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Tibor vagyok,de hódítani akarok.

Vagy valamelyik Amerikai pite/Hangyák a gatyában/Csajok a csúcson rész. Tudom elég pontatlan,de nekem is rémlik egy ilyen film,a címét viszont nem tudom,de a fentiek közül lehet szerintem.

2017. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.


Megnéztem mindegyiknek az előzetesét, de sajnos egyik sem az amelyiket én keresem. :/ - Azért köszönöm a próbálkozást. Remélem valaki megfogja tudni adni a film címét.

2017. ápr. 9. 19:47
 3/4 Higgany ***** válasza:
100%

Túl sok nő!


Szívesen ;)

2017. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pont ezt kerestem. :)
2017. ápr. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!