Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Enter the Game of Death...

Az Enter the Game of Death című Bruce Lee filmet leszonkronizáltál magyarra? Ha igen, mi a magyar címe?

Figyelt kérdés
Mert csak Game of Death-Halálos játszma c.filmet találtam,de az nem az

2017. márc. 31. 23:32
 1/6 Liki István ***** válasza:
Igen, van Magyar szinkronja, de Bolo nincs benne! Viszont van még legalább kettő folytatása amiben Bruce Lee utánzatok játszanak és az egyikben valóban benne van Bolo is! Ha jól emlékszem az egyik Bruce Le, a másik pedig Dragon Lee. Amúgy a kérdezett film címe Halálos Játszma 2.
2017. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem az.Ebbe nincs Bolo.Amire én gondolok,abban Bolo a főellenség.És rosszul tudtam,BL nincs benne,hanem BL klón
2017. ápr. 2. 20:36
 3/6 A kérdező kommentje:

Erre a filmre gondolok

[link]

A leírás szerint a jelenet az "Enter the game of death" c. Filmben van

2017. ápr. 2. 20:37
 4/6 Liki István ***** válasza:
Igen valóban az a címe is és a jelenet is abból a filmből van! Én ezt nagyon régen vhs-en láttam narrátoros verzióban!
2017. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos ez?Mert amit írtàl,annak Tower of Death az angol neve és a szereplők közt nem látom Bolo-t
2017. ápr. 2. 22:03
 6/6 Liki István ***** válasza:
Én az uloz.to oldalon kerestem rá és néhány képkockából ráismertem! Amúgy régi Német szinkronnál adtak a filmeknek más nevet és így el is keveredhetett. Ha jól emlékszem a Németről Magyarra fordított címe "Bruce Lee legjobb harca" volt!
2017. ápr. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!