Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az a Mount Weather?

Mi az a Mount Weather?

Figyelt kérdés
A 100-ban hallottam először, aztán a Luxen könyvekben is olvastam róla. Megtaláltam a wikin, de csak angolul, és annyira még nem tudok angolul sajnos.
2017. márc. 30. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát kicsit utána olvastam, ez egyfajta járványügyi központ, legalábbis részt vesz kutatásokban, ellenszerek fejlesztésében, de pl hadseregnek is besegít stb stb... (gondolom nem feltétlen törvény és szabályszerint mennek a dolgok, meg ilyenek xd #összeesküvéselméletek :P)


Egyébként az hogy a The 100-ban pont ezt a nevet kapta meg a hegy, kb annyi oka lehet, hogy mint ahogy a valóságban is van, elég jól felszerelt hely, és a föld alatt van, lehetővé tehetné a túlélést egy ilyen katasztrófa esetén.

Vagy lehet semmi köze az egészhez, és csak jól hangzik :DDD


Bár tudjuk, hogy a The 100-ban szeretnek utalni dolgokra, pl ott van a Citadel a fények városának "központja", és ott van az ugyan csak Citadel Berlinben, melynek 2. vh-s szerepe igen csak hasonlít a történésekhez ami a 100-ban történt(De elég ennyi, mert ha nem láttad volna akkor spoiler lenne).


Egy kicsit elkalandoztam sry :D

2017. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyi Mount Weather-ről, hogy amellett amit leírtam, összességében egy katasztrófavédelmis/elhárító központ, bár ez ugye magábafoglalja a járványügyet :D
2017. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 31. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!