Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel rajongók! Melyik...

Marvel rajongók! Melyik csatornán fogják adni pénteken az Iron fist című sorozat első részét? És hol tudom megnézni a Marvel-Netflix sorozatokat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
online vagy indavideón
2017. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Netflix saját online felületére kerül fel, nem fogja adni semelyik csatorna. Ez a felület fizetős, de torrent oldalakra és egyéb online sorozatos oldalra is biztosan felkerül.
2017. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sehol nincs csak feliratosan.

De akkor az Iron fist -sem fog menni a TV-ben?

2017. márc. 16. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A Netflix sorozataihoz nem készült szinkron, csak felirat. Elég kicsi az esély, hogy mostanában csináljanak hozzájuk szinkront, főleg az Iron Fist-hez aminek csak most lesz a premierje. Ezért nem, nem fog sehol menni a Tv-ben.
2017. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ahhoz,hogy szinkronos legyen egy magyar csatornának meg kellene vennie a vetítési jogokat,kifizetni a szinkron színészeket stb.

réteg sorozatokkal meg eleve nem szoktak kockáztatni,csak nagyon ritkán.

legfeljebb akkor veszik meg ha már befutott,eltelt legalább 1 év és akkor olcsóbb a vetítési jog.

2017. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A Netflix sorozataihoz nem készült szinkron, csak felirat."


Felirat készült már párhoz, és itt most nyí nem a fansub-ra gondolok, hanem a hivatalosra.

2017. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Hogy mi? Pont azt írtam, hogy szinkron nem készült, DE felirat igen. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs felirat sem. Az meg teljesen mindegy, mi hivatalos és mi nem.

2017. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!