Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Flash és az időutazás?

Flash és az időutazás?

Figyelt kérdés
Már a második évdanál tartok, de két kérdésre nem kaptam választ. Az egyik, hogy hogyan vált Thawneból Dr. Wells? Vagy ez már ellhangzott csak én nem figyeltem? Mármint, hogy hogyan vette fel az alakját, miközben az igazi Wells testét megtalálták. A másik fontosabb kérdés, hogy Barry anyjának a halálával tisztában vagyok. Mármint az okával. És azzal is, hogy Thawne miért nem tudott visszautazni a saját idejébe. DE ahhoz, hogy vissza tudjon utazni, szüksége van Flash-re, ezért "robbantja" fel a részecskegyorsítót, hogy Barry-ből Falsh váljon. ÁM én az nem értem, hogy a jövőbeli Barry-ből hogyan lett Flash? Hiszen az anyja élt, és a Reverse-Flash pedig évszázadokkal később élt, így Thawne nem teremtheti meg Flash-t.

2017. márc. 9. 19:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Azóta megtaláltam a magyarázatokat :)
2017. márc. 11. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!