Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valam john wickhez/ jack...

Valam john wickhez/ jack reacherhez hasonló film?

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
John wick 2, jack reacher 2
2017. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22 lövés, Szellemkutya, Sicario - A bérgyilkos, Jonah Hex
2017. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2017. márc. 6. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor néztem az Ahjussi című filmet (magyarul is megjelent, Bácsi a címe) azóta is a koreai John Wick-nek hívom.

A koreaiak egész jó és pörgős akciófilmeket gyártanak, ha nem viszolyogsz ettől a nyelvtől, igazi gyöngyszemeket lehet kifogni közöttük.

- I saw the devil

- No tears for the dead

- Oldboy

- No mercy

- Confession of murder

- A hard day

- The suspect

- A bittersweet life

- The chaser

- Memories of murder


Rengeteg koreai filmet láttam már, most hirtelen ennyi jutott az eszembe az akció-dráma kategóriából.

2017. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval a Bácsi c.film nagyon jól sikerült akciómozi,de mondhatnám a rajtaütés 1-2-t is.Amerikai filmek közül a Jason Bourne éa előző részeit említeném
2017. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a Jack Reacher tetszett, akkor nézd meg az Amazon új Reacher sorozatát! Teljesen más, mint a korábbi Cruise film - több köze van a könyv sorozathoz, de elég jó lett.


Nekem akció sorozat műfajban a Seal Team és Person of Interest (Célszemély) a kedvenceim.


Scifi környezetben meg az Altered Carbon és a Ghost in the Shell (bár abból a rajzoltak jobbak, mint az élő szereplős).

2022. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!