Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek, hogyan lesz vége...

Szerintetek, hogyan lesz vége a Vámpírnaplók (The vampire diaries) sorozatnak?

Figyelt kérdés
Szerintem az utóbbi két részben nagyon értelmetlen döntéseket hoztak létre. Már elsem tudom képzelni a finálét,mert állítólag egy főszereplő is meghal. Szerintetek,hogyan lesz vége a sorozatnak?

2017. márc. 1. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Remélem Delenával ér véget. Ha úgy nézzük egy főszereplő meghalt már. Damon, de visszajött. Remélem, hogy ennyi és csak egy furfangos kijelentés volt ez az információ Julie Plec részéről. Meg remélem lesz Bonenzo,Steroline, és abban is bízok, hogy Jo visszatér Alarichoz a végére. De Kathrinnel, hogy mi lesz az nagy rejtély, elképzelni se tudom. Attól félek, hogy valami szörnyű tragédiával zárják le. Mikor Ian-t és Paul-t kérdezték arról, hogy ők milyen sorsot szánnának a történet végén a karaktereiknek azt mondták, hogy jobb lenne Elenának, ha nem lenne köze hozzájuk, mert hogy mióta őket ismeri azóta rossz minden körülötte. Szóval nagyon remélem, hogy ezek csak magán vélemények voltak.
2017. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is remélem,hogy Elena visszatér,és hogy együtt lesznek Damonnel a végén. Hát nagyon remélem,hogy nem fog semmilyen főszereplő meghalni a végén. Nem lehet úgy vége :(
2017. márc. 1. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!