Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok sorozatot ajánlani?

Tudnátok sorozatot ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan sorozat érdekelne ami nem lányos, perverz. Lehetőleg csúnya szavak is max ritkán legyenek benne, ne minden mondat végén. Egy 12 éves fiúnak tetszen, és ami a legfontosabb: lehetőleg a részek kapcsolódjanak egymáshoz, ne úgy legyen, hogy az egyik rédzben történik valami, a következőben meg mintha az soha meg se törtènt volna. Remélem értitek.

2017. febr. 26. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Zöld íjász, szökés, 24

Ha jól tudom mindegyik 16 karikás, de nincs bennük sok káromkodás (szinte alig van), akciójelenetekből viszont rengeteg.

2017. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sliders,xakták,wayward pines,westworld. Azért ezeket irtam,mert nem hiszem hogy egy superman,ahol nem használja az agyát, kevésbé ártalmas lenne.minőségi sorozatok,kevés káromkodással.
2017. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugye a tom és jerry óta tudjuk hogy az id tud ártalmas lenni..:)
2017. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

wayward pines 12 évesnek??? :o inkább ne.


Ki vagy doki? (doctor who)

Sliders

Csillagkapu

Hősök

Már megiont Malcolm

Így jártam anyátokkal

4400

Revolution

Eureka

A szökés

Bangkok hilton

Lost

Avatar -Korra legendája

2017. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj utolsó,de a hősökben mennyivel barátibb syler mikor fenyitja az emberek agyát,a wayward pinesnél?abban legalább a csavar után vannak fiatalok,stb..12 évesen xakták volt a kedvenc sorozatom.mivel magamból indulok ki én is,ezért ajánlottam hasonlót..egyébként az xaktákat is ajánlom..a 12 nem 8.
2017. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De egyébként jó a hősök is..nehéz találni olyat amibe ne lenne "valami".:)
2017. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves #5!

valóban igazad van. A két sorozat között átgondolva ott látom a hatalmas különbséget, hogy az egyiket még "lányként", a másikat már anyukaként láttam. Szerintem el sem tudod képzelni, hogy mennyire piszok nagy differenciát jelent ;)

2017. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És?szerinted egy 12 éves az hüe?vagy nem a komolyabb filmek érdekli?

Eléggé elmaradott vagy.:)

2017. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 es.pont ezt mondom,lányként láttad ahogy syler szétvágja a koponyáit az agyukért az embereknek,de nem ajánlod a wayward pinest,mert abban gondolkodni kell,vagy miért?egyébként nem ez a lényeg mit néz,sokkal fontosabb az otthoni légkör,h otthon ne káromkodjanak,stb..ha ez megvan,ugyis azt néz amit akar az okostelok világában.
2017. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!