Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó horrorfilmek vannak?

Milyen jó horrorfilmek vannak?

Figyelt kérdés
olyan amitől tényleg halálra rémül az ember meg valami története is van...
2007. nov. 20. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az utóbbi időkben a The Descent - A barlang elégítette ki maximálisan az ezirányú igényeimet.


[link]

2007. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is számít, hogy min nézed. Egy jó házimozi egy DTS hanggal, sötét szoba, nagy képernyő. Az tud igazán ütős lenni. A barátnőm legutóbb a Mezsgyén rohant ki a szobából, úgy beparázott. Nem egy jó film, de az ilyenek miatt szeretem. A barlang is para, de azon nincs DTS :-((
2007. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ideglelés; A fogtündér (vagy csak simán Fogtündér)
2007. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Hm, én tudok egy párat, de nem feltétlen ilyesztőek. Pontosabban én már csak röhögök az összes horrorfilmen, de mindenki tudja, hogy neki mi tetszik...:


Végső állomás 1, 2, 3

Kör 1, 2

Borzongás

(Szintén ajánlanám:) A barlang

Zombis filmek: Holtak földje; Holtak napja; Holtak hajnala; Holtak háza 1, 2; Kaptár 1, 2, 3

Halloween filmek

Texasi láncfűrészes filmek

Freddy vs Jason


Nos kb ennyi jut eszembe, amiket láttam is...

2007. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ajánlom a Hellraiser sorozatot.
2008. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ideglelés eléggé gyenge.. az ördögűzés emily rose üdvéért nem olyan rossz szerintem, 14 éves lány vagyok, és már énsem tudok félni egy horror filmen se.. eddig mindig horrormániás voltam, de mióta nem tudok egy oylan filmet se amitöl lehetne félni, nem nagyon érdekelnek.. de ha tudtok valami tényleg félelmeteset akkor szoljatok :D
2008. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom hogy horror-e mert nem nztem meg a műfaját, de a I know who killed me (tudom ki ölt meg) szerintem egész jóó.. izgalmas parás..
2008. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
arról csak annyit hallottam h a létező összes aranymálnadíjt v mit elnyerte:D
2008. jún. 8. 08:08
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem a kedvenc horror/thrillerem a Fűrész. Nagyon komolyan van összepakolva a film, az összes része.
2008. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem azok a horror filmek tetszenek amiben szőrnyek vagy misztikus mese lények vannak meg zombik mint például a Districk9 Grimm Zombliland Nacizombik Fido, hasznos a zombi a hásznál stb... ha tudsz ezeken kívűl szörnyes horror filmet lécci írd meg! köszi....
2010. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!