Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gotham sorozat Jokere...

A Gotham sorozat Jokere történetileg nem függ teljesen össze a Batmanes Jokerrel. Ez igaz? Alúl a többi

Figyelt kérdés

Mert a Gotham sorozatban a 18 éves Joker kb 10 évvel idősebb, mint az akkori kisfiú Bruce wayne. A Batman és suicid squad filmben meg kb egy idősek..Sőt..A suicid squad-ban meg batman idősebb némileg..

Ebből jön a kérdésem a "hozzáértőbbekhez", hogy a gotham sorozat most a történetet akarja eljátszani igaziban vagy spinoff szerűen csinált minden gonosszal egy "új filmet" ami részben eljátsza a "gonoszok" történetét, részben pedig változtattak rajta....Mert az gyanús nekem, hogy a Dc-s képregények gonoszai mind egy helyen vannak..Gothamban..egy időben.

Gotham igazi gonosza "elvileg" Joker..A többit az csak egybe tették, hogy jobb legyen a film gondolom.



2017. febr. 18. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A sorozatnak meg a filmnek semmi köze egymáshoz.
2017. febr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bruce 15 éves, Jerome meg 17, ha jól tudom.
2017. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy idősebb batman a suicide squadban, ben affleck is fiatalabb 1 évvel mint jared leto :D egyébként rosszul van összerakva az egész film mivel úgy összekeverték az univerzumokat meg az idősíkot hogy nagyon. Ráadásul deathstroke sem tudom miért nincs benne, bár szerintem jobb is mert nekem nem igazán tetszett a film a batman vs superman azért jobb lett csak azt meg sokan nem értik mivel tele van képregényes utalásokkal meg easter eggekkel (pl. Amikor várja Clarkot Batman ott az egyik oszlopon egy kérdőjel) Két külön dolog az egész énszerintem a The Batman filmhez fog kötődni amit még el sem kezdtek forgatni, remélem az egy külön univerzum lesz örülnék ha olyan lenne kb. mint egy arkham city nagyobb lenne batman szarva stb. :D
2017. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!