Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vikingek 4. évad utolsó rész,...

Vikingek 4. évad utolsó rész, miért így alakult? [SPOILER]

Figyelt kérdés
Miért ölték meg Sygurdot? Eddig amennyire lehet törtènelemhűek voltak, hisz History Ch., de most... Sygurdnak dán királynak kellett volna lennie.

2017. febr. 2. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

csak annyira történelemhűek hogy valós neveket használnak.

Már a sorozat elején felkeltette az érdeklődésem, hogy mennyire lesz hű a dolgokhoz.


Olyan szereplők vannak benne akik nem is egyidőben éltek, Rollo nem rokon, a gyerekek totál mástól vannak és más "összetételűek".


Még nem láttam a végét de eddig a történelemhűségét kb 20%-ra mondanám (éppen elég nem azért írtam!)

2017. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eleve egy legendára épül pár belevett valós eseménnyel és személlyel, nem várható el a hűség. Csak idő kérdése volt hogy Ivar mikor öli meg Sygurdot.
2017. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igaz, amit mondtok, de az egyes karakterek történeteit igyekeztek azért igazítani a valósághoz. Pl.: Rollo Normandiában

Engem kifejezetten meglepett, hogy Sygurd meghalt. Azt hittem max. egy nagy verekedés lesz közte és Icar közt.

2017. febr. 5. 23:02
 4/4 A kérdező kommentje:
*Ivar
2017. febr. 5. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!