Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet? Többi lent!

Lordgivemysign kérdése:

Melyik film lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem nagyon emlékszek rá de ez vagy Japán vagy Kinai film lehet és az HBO-n ment régen!Arra emlékszek belöle hogy a csávó 4kézláb futott gyorsan valami csordával meg hogy a vége fele egy csávó megégett és egy ilyen fekete madár toll szerü ruha rá tapadt amivel tulélete az égetést és szipererös lett:D Esetleg valaki tudja a cimet?

2017. jan. 29. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta kiírtad a kérdést, azóta keresem. Évekkel ezelőtt láttam, kicsit se mostanában, de az a fekete ruha nagyon emlékezetes ^.^

Szóval a címe: Wu ji / The promise / Az ígéret

Amúgy kínai, azon belül pedig wuxia film. Ó, nagyon sok hasonló van még, amiket szintén érdemes megnézni. Eredetileg történelmi eredetű, nagyon véres filmek voltak, azóta viszont eléggé átpártolt a fantasy világba, amiért hálát adok. A képi világ egyszerűen elkápráztat, maga a történet meg (általában) megható. És jók a harcok :D

Na szóval, amit én még ajánlok:

Repülő tőrök klánja (Ezt láttam elsőként, azonnal beleszerettem, és azóta is favorit)

A szerzetes és a fehér kígyó

Nyughatatlan lélek (bár az pont koreai)

Wu xia


Van még sok jó, pl. Tigris és Sárkány (biztos hallottál már róla, egy időben nagyon nyomták)

A hős (nehezen indul, de nem lehet otthagyni, illetve Jet Li jól alakít)

A tiltott királyság (és bár Jackie Chan, és bár nem is véres, és bár amerikai rendezés, és bár vígjáték, de jó).


No de nem ragozom tovább, keress rájuk, kutass köztük, aztán jó szórakozást! ^.-

2017. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi
2017. febr. 9. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!